51. Bölgenin Sırrı Açıklandı!

Amerika Birleşik Devlet’i adına görev yapan bilim insanı Boyd Bushman, ölmeden önce uzaylıların fotoğraflarını yayınladı. Bushman’ın açıklamasına göre kendisi Area 51, yani 51. Bölge’de mühendis olarak çalışırken dünya dışı varlıkların fotoğraflarını çektiği yönünde. 51. Bölgenin sırrı açıklandı.

Ölmeden kısa bir süre önce sansasyon yaratacak nitelikte açıklamalar  yaptı. Bushman, Amerika Birleşik Devletleri tarafından sürekli yalanlanan Area 51’i gördüğünü ve hatta orada uzaylılarla alakalı incelemeler yapan bir ekip bilim insanının da görev aldığını söyledi. Boyd Bushman ölmeden bir süre önce  kendisini bir video kaydına aldı ve Area 51’in tüm sırlarını ortaya döktü.

Uzaylılar Dost Mu, Düşman Mı?

Bushman’ın yaptığı açıklamalar doğrultusunda çeşitli uzaylı türlerinin olduğu ve uzun parmaklı, perdeli ayakları olan uzaylı türünün “Quintumnia” isimli bir gezegenden dünyaya geldikleri yönünde. Bushman mühendis olarak çalıştığı zamanlarda uzaylıların iki gruba ayrıldığını ve bazılarının insan ırkına daha yakın olduğu, bazılarının ise saldırgan bir tavır sergilediğini açıkladı.

ABD Yalanlayamadı!

40 yılı geçen süredir patent ve tetkik üzerine çalışmalar sürdüren Boyd Bushman, aralarında General Dynamics, Hughes Aircraft, Texas  Instruments ve Lockheed Martin olan şirketlerde önemli araştırma görevlerinde yer aldı. Bushman’ın çarpıcı itiraflarına henüz ABD yetkililerinden bir yalanlama yok.

Uzaylılar ABD İçin Mi Çalışıyor?

Eski Area 51 mühendisi ve ünlü bilim insanı Boyd Bushman, ABD tarafından inkar edilen Area 51’in gerçek olduğunu ve hatta uzaylıları birebir gördüğünü de ekledi. Area 51’de bulunan uzaylıların bir kısmının 250 küsür yaşında olduğunu söyleyen Bushman, 18 uzaylının ise Amerika Birleşik Devletleri hükümeti için çalıştığını ekledi.

Area 51 yani 51. Bölge Nedir?

Area 51 Nevada, Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan ABD Savunma Bakanlığı ve  ABD Hava Kuvvetleri olan ve şu ana kadar açıklananlara göre uçak ve düşman silahları inceleme merkezi olarak kullanılıyor. Birçok veriye göre her ne kadar ABD hükümeti kabul etmese de Area 51’in uzaylı inceleme merkezi olduğunu söyleyenler de yok değil.

Girmek İmkansız

51. Bölge’nin kendisine ait özel güvenliği bulunmakta ve bu güvenliklere “Cammo Dudes” adı verilmektedir.  Yaklaşan sivillere uyarı verilir ve uzaklaşmamaları durumunda yüksek para cezaları yazılır. 51. Bölge’ye yetkisiz kimse alınmadığından üst düzey askeri görevlilerin öldürme yetkisi vardır.

Sonuç itibariyle doğruluğu tam olarak bilinmese de bir çok insanın düşüncesine göre 51. Bölgenin sırrı açıklandı. Akıllara şu soru geliyor: ölmekte olan bir adam, neden yalan söylesin ki?

Bu makaleyi beğendiyseniz sosyal medyada paylaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir